super last minute logo

Egipt last minute all inclusive najtaniej - oferty 2024

Dzięki naszej ofercie, wakacje w Egipcie staną się dostępne dla każdego. Wybierając “all inclusive”, zapewnisz sobie pełen wachlarz usług

wyszukiwarka wakacji

Egipt last minute all inclusive najtaniej

Egipt to kraj pełen tajemnic, fascynującej historii i niepowtarzalnych krajobrazów. Czy jest coś lepszego niż odkrywanie jego uroków w ramach komfortowej formuły “all inclusive” i to w dodatku w najniższej możliwej cenie? My mówimy, że nie!

Oferty

Dzięki naszej ofercie, wakacje w Egipcie staną się dostępne dla każdego. Wybierając “all inclusive”, zapewnisz sobie pełen wachlarz usług: od smacznych posiłków po lokalne specjały, przez orzeźwiające napoje, aż po bogaty program animacji dla dorosłych i dzieci. Wszystko to w sercu egipskich kurortów, gdzie słońce świeci niemal przez cały rok.

Szukasz idealnej oferty, która nie nadwyręży Twojego budżetu? Jesteś we właściwym miejscu! Nasze propozycje wakacji w Egipcie w formule “all inclusive” to gwarancja najwyższej jakości w najniższej cenie. Z nami odkryjesz piękno Czerwonego Morza, tajemnice piramid i urok egipskich bazarków, nie martwiąc się o dodatkowe koszty.

Nie czekaj! Poznaj naszą ofertę i zarezerwuj wymarzone wakacje w Egipcie “all inclusive” już dziś!

Egipt last minute all inclusive najtaniej

Egipt

Egipt znajduje się w północno-wschodniej Afryce, z niewielką częścią terytorium w Azji (Półwysep Synaj). Graniczy z Libią, Sudanem, Izraelem oraz terytorium Strefy Gazy. Oficjalnym językiem jest arabski. Egipt ma klimat pustynny, co oznacza gorące, suche lata i chłodniejsze zimy. Jednak przy wybrzeżu Morza Czerwonego klimat jest bardziej umiarkowany.

Piramidy w Gizie

Piramidy w Gizie to jedne z najbardziej rozpoznawalnych i tajemniczych struktur na świecie. Stanowią one nie tylko symbol Egiptu, ale także jedno z najważniejszych osiągnięć architektury starożytnej. Kompleks piramidowy znajduje się na zachodnich przedmieściach Kairu, w miejscowości Giza.

Piramidy w Gizie

Trzy główne piramidy:

Piramida Cheopsa (Chufu): Największa z trzech piramid, pierwotnie mierzyła 146,6 metra wysokości, ale obecnie jest nieco niższa (ok. 138,5 m) z powodu erozji i utraty wierzchniej warstwy. Uważana jest za jedno z Siedmiu Cudów Świata Starożytnego.

Piramida Chefrena (Chafre): Choć nieco mniejsza od piramidy Cheopsa, zachowała część swojej pierwotnej wierzchniej warstwy, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak te struktury wyglądały w czasach starożytnych.

Piramida Mykerinosa (Menkaure): Jest najmniejsza spośród trzech głównych piramid w Gizie, ale wciąż robi wrażenie swoją wielkością i konstrukcją.

W pobliżu piramid znajduje się Wielki Sfinks, monumentalna rzeźba z ciałem lwa i głową człowieka, uważana za strażnika piramid.

Piramidy w Gizie zostały zbudowane w okresie Starego Państwa w starożytnym Egipcie, około 2580-2560 p.n.e. Służyły one jako grobowce dla faraonów. Piramidy składają się z ogromnej ilości wapiennych bloków. Wielu badaczy zastanawia się, jak starożytni Egipcjanie byli w stanie przetransportować i umieścić te ogromne kamienie w tak precyzyjny sposób.

Mimo wielu badań, piramidy wciąż skrywają wiele tajemnic. Nie wiemy dokładnie, jak zostały zbudowane, jakie techniki zostały użyte, czy jakie były dokładne cele ich konstrukcji poza funkcją grobową.

Dolina Królów w Luksorze

super last minute wyjazd jutro itaka

Dolina Królów to jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych w Egipcie, położone na zachodnim brzegu Nilu, naprzeciwko współczesnego miasta Luksor. To miejsce spoczynku wielu faraonów i wybitnych postaci z okresu Nowego Państwa w starożytnym Egipcie. Oto niektóre podstawowe informacje na temat Doliny Królów:

Dolina Królów była głównym miejscem pochówku dla faraonów i niektórych członków królewskich rodzin przez około 500 lat, od XVI do XI wieku p.n.e. W Dolinie Królów znajduje się ponad 60 znanych grobowców. Każdy grobowiec jest oznaczony numerem i literą “KV” (od King’s Valley, czyli Dolina Królów).

Najbardziej znane odkrycie w Dolinie Królów to grobowiec Tutanchamona (KV62), który został odkryty w 1922 roku przez Howarda Cartera. Był to jeden z nielicznych grobowców, które nie zostały splądrowane w starożytności, a jego zawartość – w tym złota maska Tutanchamona – przyciągnęła uwagę świata. Większość grobowców składa się z serii korytarzy i komnat prowadzących do głównej komnaty grobowej. Ściany są często dekorowane inskrypcjami i malowidłami przedstawiającymi zmarłego w towarzystwie bogów oraz różne sceny z życia po śmierci.

Wiele grobowców zostało uszkodzonych przez powodzie, trzęsienia ziemi oraz działalność ludzką. Współczesne działania konserwatorskie mają na celu zachowanie tych niesamowitych zabytków dla przyszłych pokoleń.

Gdzie najlepiej jechać na wakacje do Egiptu?

Egipt to kraj o bogatej historii i różnorodnych atrakcjach turystycznych. Wybór najlepszego miejsca na wakacje zależy od Twoich zainteresowań.

 1. Hurgada: Jest to jedno z najbardziej znanych miejsc wakacyjnych w Egipcie, idealne dla miłośników nurkowania i wypoczynku na plaży. Możesz tu nurkować wśród koralowców Morza Czerwonego oraz odwiedzić pobliskie pustynne atrakcje.
 2. Sharm el Sheikh: Inny popularny kurort nad Morzem Czerwonym, znany z pięknych plaż i świetnych miejsc do nurkowania.
 3. Marsa Alam: Położony na południowym wybrzeżu Morza Czerwonego, jest bardziej spokojny niż Hurgada i Sharm el Sheikh, ale oferuje podobne atrakcje nurkowe.
 4. LukSor: Miasto znane z niesamowitych zabytków starożytnego Egiptu, takich jak Dolina Królów i świątynia Hatszepsut. To idealne miejsce dla miłośników historii.
 5. Kair: Stolica Egiptu, gdzie można zobaczyć słynne piramidy w Gizie oraz Muzeum Egipskie z ogromną kolekcją starożytnych artefaktów.
 6. Aleksandria: Miasto nad Morzem Śródziemnym, znane z Biblioteki Aleksandryjskiej i Latarni morskiej z Faros – jednego z siedmiu cudów świata starożytnego.
 7. Asuan: Miasto na południu Egiptu, znane z tamy Asuańskiej i świątyni Abu Simbel.

Taba

Taba to egipskie miasto położone na półwyspie Synaj nad Morzem Czerwonym. Znane jest głównie jako popularny kurort turystyczny ze względu na swoje piękne plaże, koralowe rafy idealne do nurkowania oraz bliskość gór i pustyni Synaj.

Taba jest znanym ośrodkiem turystycznym z luksusowymi hotelami, kurortami, plażami i ośrodkami wypoczynkowymi. Odwiedzający mogą cieszyć się kąpielami słonecznymi, nurkowaniem, snorkelingiem, wędrówkami po pustyni czy wycieczkami do gór.

Taba graniczy z Izraelem i jest miejscem przejścia granicznego między Egiptem a Izraelem. Istnieje punkt przejścia granicznego dla podróżnych między tymi dwoma krajami.

Miasto Taba było przedmiotem sporu granicznego między Egiptem a Izraelem. Spór ten został rozstrzygnięty na korzyść Egiptu w 1989 roku przez Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości w Hadze.

Oprócz pięknych plaż i możliwości uprawiania sportów wodnych, w okolicy Taby znajduje się wiele atrakcji turystycznych, takich jak Park Narodowy Ras Muhammad, Wadi Rum, Monaster Św. Katarzyny czy Góra Synaj.

Region ten jest ceniony przez miłośników nurkowania ze względu na koralowe rafy, bogactwo fauny i flory morskiej oraz klarowne wody Morza Czerwonego.

FAQ

Jak długo trwa lot do Egiptu?

4-5 godzin.

W jakim miesiącu najlepiej jechać do Egiptu?

Egipt to kraj o gorącym klimacie pustynnym, co oznacza, że ma długie, gorące lata i łagodne zimy. Najlepszy czas na odwiedzenie Egiptu zależy od Twoich preferencji oraz tego, co chcesz robić podczas podróży. Oto kilka wskazówek dotyczących najlepszego czasu na wizytę w Egipcie w zależności od różnych czynników:
Najlepsza Pogoda: Okres od października do kwietnia jest uważany za najlepszy czas na odwiedzenie Egiptu. W tym czasie temperatury są bardziej umiarkowane, co sprawia, że zwiedzanie zabytków, takich jak piramidy czy świątynie w Luksorze, jest bardziej komfortowe.
Nurkowanie i Wypoczynek nad Morzem Czerwonym: Jeśli głównym celem wizyty w Egipcie jest nurkowanie lub relaks na plaży w miejscach takich jak Hurgada czy Sharm el Sheikh, możesz rozważyć podróż w okresie od maja do września, kiedy woda jest ciepła, ale warto być przygotowanym na bardzo wysokie temperatury powietrza.
Unikanie Tłumów: Jeżeli chcesz unikać tłumów, najlepiej jest odwiedzić Egipt poza sezonem szczytowym, czyli w okresie od listopada do lutego (z wyjątkiem świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku).
Budżet: Ceny mogą być nieco niższe poza sezonem, więc jeśli budżet jest ważny, warto rozważyć podróż w mniej popularnych miesiącach.
Święta i Festiwale: Jeśli chcesz doświadczyć lokalnej kultury, warto zwrócić uwagę na święta religijne i festiwale, takie jak Ramadan czy Święto Wiosenne. W tym czasie możesz doświadczyć wyjątkowej atmosfery, ale pamiętaj, że wiele usług może być ograniczonych podczas Ramadanu.

Ile pieniędzy zabrać do egiptu all inclusive?

Wycieczki fakultatywne w Egipcie kosztują od ok 25 USD do 250 USD w zależności od wycieczki. Na tydzień czasu proponujemy zabrać ze sobą na wczasy kieszonkowe w Egipcie ok 300 USD, na 2 tygodnie ok 500 USD

Egipt last minute all inclusive najtaniej?

Egipt last minute all inclusive najtaniej

PASZPORTY I WIZY:

Paszport: Polacy podróżujący do Egiptu muszą posiadać ważny paszport. Jego ważność musi przekraczać co najmniej 6 miesięcy od planowanej daty powrotu z Egiptu. Jeżeli wnioskujesz o wizę drogą internetową, ważność paszportu powinna wynosić przynajmniej 8 miesięcy.

Wizy: Dla obywateli Polski wizy są obowiązkowe. Istnieją trzy główne sposoby na ich uzyskanie:

Wizy turystyczne są ważne przez 30 dni. Koszt wizy jednokrotnej wynosi 25 USD, natomiast wizy wielokrotnej – 60 USD.

SZCZEPIENIA I SŁUŻBA ZDROWIA:

Szczepienia: Nie są wymagane dla podróżujących do Egiptu, ale zawsze warto skonsultować się z lekarzem przed wyjazdem.

Higiena i Zdrowie:

Egipt last minute all inclusive najtaniej

Tylko u nas

Najnowsze hotele w naszej ofercie

Cenger Beach Resort last minute

Cenger Beach Resort

Cenger Beach Resort, Turcja / Riwiera Turecka / Side – Na Riwierze Tureckiej, w miejscowości Cenger, ok. 20 km od centrum Side, ok. 90 km od lotniska w Antalyi, około 7 km do Alara Grand Bazaar w Okurcalar. Plaża – w odległości 100 m od piaszczysto-żwirowej plaży. Dostępne leżaki, materace i parasole. Cena od 1 849 zł za osobę

Akassia Swiss Resort 5* last minute

Akassia Swiss Resort 5*

Akassia Swiss Resort, Egipt / Marsa El Alam – 26 km od centrum Marsa Alam, 26 km od El Quseir, 35 km od lotniska w Marsa Alam. Plaża piaszczysto-żwirowa. Cena od 2 802 zł za osobę

Hotel Kotva (Sunny beach) 4* – Bułgaria last minute

Hotel Kotva (Sunny beach) 4* – Bułgaria

Hotel Kotva (Sunny beach) 4* Bułgaria / Słoneczny Brzeg – Do portu lotniczego w Burgas ok 30km, do portu w Warnie ok. 105km. Plaża ulokowana około 250 m od hotelu, serwis plażowy dodatkowo płany (hotel nie zapewnia ręczników plażowych).Cena od 1 579 zł za osobę

Jaz Maraya 5* last minute

Jaz Maraya 5*

Jaz Maraya Egipt / Marsa El Alam – ok. 7 km od centrum Kemer, ok. 73 km od Marsa Alam, ok. 67 km od El Quseir; ok. 5 km od lotniska w Marsa Alam. Plaża piaszczysta, z koralowcami, zalecane obuwie ochronne, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, dojście przez teren hotelowy. Cena od 3 649 zł za osobę

Miarosa Kemer Beach 5* last minute

Miarosa Kemer Beach 5*

Hotel Miarosa Kemer Beach – Turcja / Riwiera Turecka / Kiris – ok. 7 km od centrum Kemer, ok. 55 km od lotniska w Antalyi. 20 m od hotelu, prywatna, piaszczysto-żwirowa, miejscami kamienista, ok. 350 m długości. Cena od 1 798 zł za osobę

Urlop z Ostrawy

High Beach wyjazd jutro

High Beach

21.7.-24.7.2024
All Inclusive


Sol Nessebar Bay & Mare wyjazd jutro

Sol Nessebar Bay & Mare

8.8.-15.8.2024
All Inclusive


Le Hammamet wyjazd jutro

Le Hammamet

4.8.-18.8.2024
All Inclusive


Tanie loty Google – Wyszukiwarka lotów

Tanie loty Google – Wyszukiwarka lotów

Szukasz tanich lotów? Dzięki lotom Google nie musisz pobierać żadnej aplikacji na swój telefon i możesz wyszukiwać loty bezpośrednio w przeglądarce. Pokażę ci jak.

Domki z wyjściem na plażę – oferta 2024

Domki z wyjściem na plażę – oferta 2024

Zapraszamy do ekskluzywnych domków położonych zaledwie 50 metrów od cudownej plaży. Domki nad morzem oferują niezapomniany wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody i szumu fal. Każdy z domków zapewnia komfort oraz wyjątkową atmosferę, idealną dla rodzin, par czy grupy przyjaciół.

Tanie noclegi nad morzem blisko plaży

Tanie noclegi nad morzem blisko plaży

Chcesz pojechać na wakacje nad morze? Tanie noclegi nad morzem na polskim wybrzeżu to świetny pomysł, niezależnie od tego, jaki rodzaj wypoczynku preferujesz.

Tanie wczasy za granicą All inclusive

Tanie wczasy za granicą All inclusive

Tanie wczasy za granicą all inclusive obejmują szeroki wybór kierunków, od egzotycznych plaż po malownicze miasteczka. Korzystając z naszych ofert, podróżni mogą odkrywać piękno i kulturę różnych zakątków świata, zyskując przy tym pełen komfort i wygodę.

Wczasy nad morzem z wyżywieniem szwedzki stół

Wczasy nad morzem z wyżywieniem szwedzki stół

Na tej stronie wybieramy dla Państwa najlepsze noclegi nad polskim morzem z noclegiem z wyżywieniem szwedzki stół w cenie.

Tanie wczasy nad morzem dla 2 osób z wyżywieniem

Tanie wczasy nad morzem dla 2 osób z wyżywieniem

Ile kosztuje tydzień nad morzem 2024? Cena noclegów nad morzem zależy od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu – im bardziej luksusowy (hotel, apartament), tym oczywiście drożej

Tanie wyjazdy na narty ze skipassem

Tanie wyjazdy na narty ze skipassem

Oferuje wiele ośrodków narciarskich w Tatrach, Karpatach i innych górskich regionach

Last minute weekend dla dwojga

Last minute weekend dla dwojga

Romantyczne miejsca nad morzem lub jeziorem: Wybierzcie się nad morze Bałtyckie lub nad jeziora Mazur. To doskonałe miejsca na romantyczne spacery brzegiem wody, romantyczne kolacje przy zachodzie słońca czy aktywny wypoczynek.

Ekskluzywne domki nad morzem tylko 50 – 100 m od plaży

Ekskluzywne domki nad morzem tylko 50 – 100 m od plaży

Domki nad morzem 50 m od plaży – Idealną dla rodzin, czy grupy przyjaciół. Każdy z domków zapewnia komfort oraz wyjątkową atmosferę.

RABATY DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Część organizatorów proponuje klientom, którzy wcześniej wybierali się z nimi na urlop, specjalne rabaty. To dodatkowe 2-4% zniżki na Twoje wakacje. Masz kartę stałego klienta biura podróży? Powiedz nam o tym – sprawdzimy, czy przysługują Ci dodatkowe rabaty i uwzględnimy je przy wyborze oferty dla Ciebie.

GWARANCJA NIEZMIENNEJ CENY

To zapewnienie, że kwota wycieczki z dnia rezerwacji nie wzrośnie do dnia wyjazdu – nawet w przypadku wzrostu kursu walut, kosztów transportu czy opłat lotniskowych.

ZMIANA REZERWACJI (GWARANCJA BEZKOSZTOWEJ ZMIANY)

Zwlekasz z zakupem wakacji, bo nie wiesz, czy dostaniesz urlop w wybranym terminie? Niepotrzebnie! Dzięki tej gwarancji możesz zmienić termin, hotel czy kierunek wyjazdu. I to nawet na 3-4 tygodnie przed podróżą!

ODWOŁANIE REZERWACJI

Twoje wakacyjne plany uległy zmianie? W ramach tej gwarancji możesz anulować rezerwację bez podania przyczyny. Zwrot środków otrzymasz w całości lub w postaci vouchera do wykorzystania na rezerwację innej wycieczki z oferty organizatora.

Biuro podróży

Wakacje.pl

Wakacje.pl to popularny polski portal i biuro podróży online, które umożliwia użytkownikom wyszukiwanie oraz rezerwację różnego rodzaju ofert turystycznych, takich jak wczasy, wycieczki, loty, hotele i wiele innych. Firma działa już od wielu lat i jest jednym z liderów branży turystycznej w Polsce.

wakacje.pl

Rainbow

Biuro podróży Rainbow Tours znane jest na rynku touroperatorów od 1990 roku. Jeden z największych i najaktywniejszych usługodawców w branży turystycznej w Polsce. Od 32 lat udaje nam się pokazać wszystkim miłośnikom podróży prawdziwe oblicze Europy i świata. Od 9 października 2007 roku są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Rainbow jest również członkiem Polskiej Izby Turystyki, która jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego branży turystycznej. Najsilniejszą i najważniejszą stroną firmy są ludzie – przewodnicy i delegaci należą do najlepszych na rynku.

Rainbow promocje

 • bardzo niską zaliczkę - tylko 25%, resztę płacisz dopiero 30 dni przed wylotem
Rainbow

Exim Tours

Exim Tours organizuje dla Państwa wakacje od 1993 roku. Exim Tours działa nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii. Od 2011 roku Exim jest częścią DER Touristik a.s. – największych środkowoeuropejskich grup w branży turystycznej.

Exim Tours promocje

 • niską zaliczkę - tylko 20%, resztę płacisz dopiero 21 dni przed wyjazdem
 • specjalne ceny dla dzieci w wybranych hotelach - cena dla dzieci do wieku określonego przez hotel zawiera tylko przelot i opłaty dodatkowe
Exim Tours

Itaka

Itaka powstała w 1989 roku w Opolu i od 2012 roku jest numerem jeden wśród biur podróży w Polsce. Itaka jako pierwsza zaoferowała kraje, których polscy touroperatorzy nigdy wcześniej nie oferowali. Itaka ponad 170 markowych sklepów.

Itaka promocje

 • Zmiany rezerwacji za 0 zł
 • Odwołanie rez. tylko 15% ceny
 • Tylko 20% zaliczki
Itaka super last minute wyjazd jutro

Sun&Fun

Sun&Fun Holidaysdziała na polskim rynku od ponad 17 lat. Są jednym z największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Od 2017 roku jest nowym właścicielem Blue Style Polska. Sun&Fun to efekt fuzji kapitałowej Blue Style Czech Republic i największej egipskiej sieci hotelowej SunRise.

Sun&Fun promocje

 • Tylko 20% zaliczki
 • 6 kierunków w ofercie
 • Odwołanie rez. tylko 20% ceny
Sun&Fun

Coral Travel

CORAL TRAVEL jest jednym z czterech największych touroperatorów w Polsce. Powstała w 1999 roku. Pod obecną marką działa od momentu połączenia na polskim rynku dwóch marek grupy OTI Holding: Wezyr Holidays i Coral Travel Poland. To połączenie 15-letniego doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym rynku polskim z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel Poland. Synergia rozwoju i działań zintegrowanych pod wspólną marką oznacza szereg korzyści dla klientów, przede wszystkim bogatszą ofertę.

CORAL TRAVEL promocje

 • niską zaliczkę - tylko 29%, resztę płacisz dopiero 30 dni przed wyjazdem
Coral Travel

Kraje
Albania / Algieria / Andora / Angola / Anguilla / Antarktyda / Antyle Holenderskie / Arabia Saudyjska / Argentyna / Armenia / Aruba / Australia / Austria / Azerbejdżan / Bahrajn / Bangladesz / Barbados / Belgia / Benin / Bhutan / Birma / Boliwia / Bonaire / Bośnia i Hercegowina / Botswana / Brazylia / Bułgaria / Chile / Chiny / Chorwacja / Curacao / Cypr / Czad / Czarnogóra / Czechy / Dania / Dominika / Dominikana / Egipt / Ekwador / Emiraty Arabskie / Estonia / Etiopia / Fidżi / Filipiny / Finlandia / Francja / Gambia / Grecja / Grenada / Gruzja / Gujana Francuska / Gwadelupa / Gwatemala / Hiszpania / Holandia / Indie / Indonezja / Irak / Iran / Irlandia / Islandia / Izrael / Jamajka / Japonia / Jemen / Jordania / Kajmany / Kambodża / Kanada / Katar / Kazachstan / Kenia / Kirgistan / Kolumbia / Kongo / Korea Południowa / Kosowo / Kostaryka / Kuba / Liban / Litwa / Luksemburg / Łotwa / Macedonia / Madagaskar / Malediwy / Malezja / Malta / Maroko / Martynika / Mauretania / Mauritius / Meksyk / Monako / Mongolia / Mozambik / Namibia / Nepal / Niemcy / Niger / Nikaragua / Norwegia / Nowa Zelandia / Oman / Pakistan / Panama / Papua Nowa Gwinea / Paragwaj / Peru / Polinezja Francuska / Polska / Portugalia / Rejsy / Republika Południowej Afryki / Reunion / Rumunia / Rwanda / Saint Barthelemy / Saint Lucia / Saint Martin / Salwador / Samoa / Senegal / Serbia / Seszele / Singapur / Słowacja / Słowenia / Sri Lanka / Stany Zjednoczone Ameryki / Sudan Południowy / Szwajcaria / Szwecja / Tadżykistan / Tajlandia / Tanzania / Timor Wschodni / Togo / Tunezja / Turcja / Turkmenistan / Turks i Caicos / Uganda / Urugwaj / Uzbekistan / Vanuatu / Wenezuela / Węgry / Wielka Brytania / Wietnam / Włochy / Wybrzeże Kości Słoniowej / Wyspy Dziewicze (brytyjskie) / Wyspy Dziewicze (USA) / Wyspy Zielonego Przylądka / Zambia / Zimbabwe

Egzotyka
Dominikana / Kuba / Malediwy / Tajlandia / Wietnam / Kenia / Meksyk / Gambia

Popularne
Z dziećmi / Dla singli / Dla seniorów / City break / Wycieczki objazdowe / Dojazd własny / Nad morzem / W górach / Plaża / Egzotyka / First minute / First deal / Autokarem / Samochodem / Tanie Latanie / Bilety lotnicze / Parkingi przy lotnisku / Lotnicze / Wizzair / Ryanair / Norwegian / Booking / tanie loty / lastminuter / sierpień / jutro / 3 dni / 4 dni / 5 dni / Narty / Opinie / Majówka 2024 / Pogoda

Nad morzem
Bałamątek / Białogóra / Bobolin / Chałupy / Chłapowo / Chłopy / Choczewo / Ciekocino / Cisowo / Darłowo / Darłówko / Dąbki / Dąbkowice / Dębina / Dębki / Domasławice / Dziwnów / Dziwnówek / Dźwirzyno / Gąski / Gdynia / Gościęcino / Grzybowo / Hel / Jantar / Jarosławiec / Jastarnia / Jastrzębia Góra / Jezierzany / Junoszyno / Jurata / Kamień Pomorski / Karwia / Karwieńskie Błota / Karwieńskie Błoto Drugie / Kąty Rybackie / Kłanino / Kołobrzeg / Kopalino / Kopań / Koszalin / Krynica Morska / Kuźnica / Lubiatowo / Łazy / Łeba / Łebcz / Łokciowe / Łosino / Łukęcin / Mechelinki / Mielenko / Mielno / Mieroszyno / Międzywodzie / Międzyzdroje / Mikoszewo / Mrzeżyno / Niechorze / Niegoszcz / Objazda / Odargowo / Osłonino / Ostrowo / Piaski (Nowa Karczma) / Pobierowo / Poddąbie / Pogorzelica / Połchowo / Połczyn-Zdrój / Przewłoka / Puck / Pustkowo / Rewa / Rewal / Rowy / Rozewie / Rusinowo / Rzucewo / Sarbinowo / Sasino / Sianożęty / Słajszewo / Sławoszynko / Słuchowo / Smołdzino / Smołdziński Las / Sobieszewo / Stegna / Strzelinko / Strzeżewo / Swarzewo / Sztutowo / Świnoujście / Trzęsacz / Ulinia / Unieście / Ustka / Ustronie Morskie / Wejherowo / Wicie / Wierzchucino / Wisełka / Władysławowo / Wolin / Wrzosowo / Zakrzewo / Żarnowska

Weekend
Paryż / Rzym / Barcelona / Londyn / Lizbona / Wenecja / Mediolan / Istambuł

Biura podróży
Air Tours Club / Atlas Tours / Atur / Best Reisen / BFC Travel / Buksa Travel / Click&Go / Coral Travel / Easygo / Ecco Holiday / Ecco Travel / ETI / Euro Pol Tour / Europe Mountains / Exim Tours / Funclub / Grecos / Index / Interhome / Itaka / Karpatia / Kompas Poland / Konsorcjum.pl / Logos Tour / Marco / Matimpex Travel / Nekera / No limits by Itaka / Oasis Tours / OK TOURS / Onholidays / Orex Travel / Orka Travel / Oskar / Otium / Premio Travel / Prestige Tours / Prima Holiday / Rainbow / Regent / Rego-Bis / SnowTrex / Sun&Fun / Szarpie Travel / TOP Touristik / Tourist Polska / TUI / Vitkovice Tours / Volare Travel / Weszło Travel / Wygoda Travel / Yobboo

Udogodnienia
Piaszczysta plaża / Leżaki i parasole w cenie / Plac zabaw / Menu dla dzieci / Spa / Kryty basen / Hotele dla dorosłych / Menu bezglutenowe / Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością / Hotele miejskie - City Break / Animacje dla dorosłych / Animacje dla dzieci / Przy plaży / Aquapark/zjeżdżalnie / Basen / Dla dzieci / Dla dorosłych / Spa & Wellness / Nurkowanie / Dostęp do internetu / Golf / Rozrywka i życie nocne / Udogodnienia dla niepełnosprawnych / Bez paszportu / Zwierzęta domowe

Rodzaj pokoju
Suita / Bungalow / Pokój dwuosobowy / Pokój rodzinny / Apartament / Studio / Bezpośredni dostęp do basenu / Widok na morze

Lotnisko - wylot z
Bydgoszcz / Gdańsk / Katowice / Kraków / Lublin / Łódź / Poznań / Rzeszów / Szczecin / Warszawa-Chopina / Warszawa-Modlin / Wrocław / Zielona Góra

Popularne all inclusive hotele
Salamis Bay Conti / Albatros Oasis Port Ghalib / Jaz Grand Resta (ex Resta Grand Resort) / Lake River Side Spa / Oz Side Premium / Gypsophila Holiday Village / Cynthiana Beach / Seabank Resort & Spa / Eri Beach / Jungle Aqua Park / Panorama Morska / Holiday park resort / hotel bińkowski resort / lemon resort spa

Miesiące
styczeń / luty / marzec / kwiecień / maj / czerwiec / lipiec / sierpień / wrzesień / październik / listopad / grudzień

Wakacje.pl

Ostatnie komentarze

Treści pochodzą z serwisu wakacje.pl. Stanowią własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów Wyświetlane oferty aktualne są na moment ich publikacji. Dostępność terminów i ich ceny są dynamiczne i z minuty na minutę mogą ulec zmianie. Zamieszczone informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Kontakt: info@dovia.cz + 420 602 177 305 - Witezsław // Facebook // Webdesign: Poradnyweb.cz