super last minute logo

Związek emerytów i rencistów - emeryci wycieczki

Informacje o wakacjach dla seniorów w jednym miejscu ze wszystkich regionów Polski

wyszukiwarka wakacji

Tanie wczasy za granicą dla emerytów

Na razie program na 2024 rok ma jedynie gdyński klub seniora

Plan imprez i wycieczek związek emerytów i rencistów w Gdyni

L.p.ImprezaData
godzina
WycieczkaIlość dniKoszty +
wstęp
Informacje
dodatkowe
01Biuro czynne: poniedz. środa—11-15 —- 9-13PLAN IMPREZ I WYCIECZEK NA 2024 r.
———————————————————————-
UWAGA: zapisy rozpoczynamy już od 06.11.2023 r. na wszystkie wycieczki, które są zaplanowane na 2024 rok.
Zbiórka na wszystkie wycieczki przy Dworcu PKP/PKS Gdynia Gł.
2 X w tyg.Całość– – – – – – 11 00 – 15 00 – – – – – – 09 00 – 13 00
02KILKUDNIOWE– – –WYCIECZKI KILKUDNIOWE – wpłata zaliczki minimum 500 zł
Mogą nastąpić pewne korekty programowe. W przypadku inflacji ceny mogą ulec zmianie.
4-6Z 2023 r– – –
1Dolny ŚLĄSK I DREZNO23.04.-26.04.2024 -06.00Dzień 1 – Panorama Racławicka – muzeum sztuki we Wrocławiu- zwiedzanie z zestawem tourgide. Spotkanie z przewodnikiem. 2-godziny spacer po Wrocławiu z degustacją.Wycieczka szlakiem piwa z przewodnikiem obejmująca najpiękniejsze zabytki Starówki, poznamy historię dawnego miasta piwa, w którym do 1945 roku działało 35 browarów. Po spacerze degustacja w jednym lokalnym browarze rzemieślniczym połączona z obiadokolacją. Zakwaterowanie w hotelu.
Dzień 2 – Wyjazd do Drezna. Zwiedzanie Drezna z przewodnikiem- spacer (ok.3 godzin), czas wolny. Obiadokolacja na trasie.
Dzień 3 – Przejazd do Wałbrzycha. Zwiedzanie Zamku Książ z przewodnikiem. Niekwestionowana atrakcja turystyczna Dolnego Śląska, perła w koronie polskich zamków, obiekt monumentalny, z burzliwą historią. Sceneria Zamku Książ jest jak z bajki. To wspaniały zabytek, miejsce-instytucja ważne na mapie całego regionu. Kościół Pokoju im. Trójcy Świętej w Świdnicy – zabytek unesco, największa drewniana świątynia w Europie, zabytkowy budynek sakralny wybudowany na mocy porozumień traktatu westfalskiego zawartego w 1648 i kończącego wojnę trzydziestoletnią. Rejs statkiem po Odrze ok. 45 minut. Zobaczymy najbardziej urokliwe zakątki miasta m.in. Rynek i Ostrów Tumski. Powrót do hotelu, obiadokolacja.
Dzień 4 – Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z Wrocławia. Przyjazd do Gniezna- stolicy pierwszych polskich królów. Katedra, podziemia, Drzwi Gnieźnieńskie. Powrót do Gdyni. Transport komfortowym autokarem, opieka pilota na całej trasie, opieka lokalnych przewodników.
41540,-+150,- bilety wstępu, +30,-Tour guide=1720,- (sympatycy +30,-). Zaliczka 500 zł
2SZCZECIN, WYSPY RUGIA I UZNAM, BERLIN I POCZDAM17.06.-20.06.2024 -05.00Dzień 1- Przyjazd do Kamienia Pomorskiego – zwiedzanie Katedry ze Skarbcem, spacer po Starówce. Podziwianie krajobrazów wyspy Wolin- wolińskie klify. Przyjazd do Szczecina- zakwaterowanie.
Dzień 2- Przyjazd do Berlina, spacer z przewodnikiem dzielnicą Rządową, Brama Brandenburska, Pomnik Pamięci Ofiar Holokaustu, Reichstag, przejście reprezentacyjną aleją “Unter den Linden”, wejście do Katedry Berlińskiej, Fontanna Neptuna, Alexanderplatz, Czerwony Ratusz,Wyspa Muzeów.
Dzień 3- Wyjazd na wyspę Rugia, postój na wyspie Uznam (punkt widokowy), Cap Arkona-słowiański Gibraltar. Przejazd przez wyspę Uznam, Stralsund- zwiedzanie Muzeum Morskiego i Oceanarium. Wyjazd na Wyspę Rugia. Park Narodowy Jasmund, panorama klifów w ok. Sassnitz.
Dzień 4- Zwiedzanie Szczecina- Wały Chrobrego, Brama Krakowska, Zamek Książąt Pomorskich. Powrót do Gdyni.
41540,-+50,- bilety wstępu, +30,-Tour guide=1620,- (sympatycy +30), +74 euro . Zaliczka 500 zł
3MAGICZNE PODLASIE I SUWALSZCZYZNA + WILNO01.07.-05.07.2024 -06.00Dzień 1- Podstawienie autokaru przy Dworcu PKP/PKS Gdynia.
1.Spacer z przewodnikiem po Białymstoku: m.in.założenie pałacowo-ogrodowe Branickich, zespół katedralny Wniebowzięcia NMP, Rynek Kościuszki z ratuszem i inne. 2. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Augustowa.
Dzień 2- Zwiedzanie Biebrzańskiego Parku Narodowego, twierdzy Osowiec, przejazd do Goniądza, zwiedzanie serowni Korycińskie Sery, spacer po Augustowie.
Dzień 3- Rejs statkiem- Dolina Rospudy, zwiedzanie z przewodnikiem: Studzieniczna, Sejny, Cisowa Góra, Puńsk, Stańczyki. Ognisko przy muzyce z pieczeniem kiełbasek.
Dzień 4- Wyjazd do Wilna. Zwiedzanie Wilna: Ostra Brama, cmentarz na Rossie, zabytkowe kościoły, kamienice, dzielnica żydowska, Zarzecze. Tradycyjny litewski obiad.
Dzień 5- Zwiedzanie Klasztoru nad Wigrami, przejazd kolejką wąskotorową wokół jeziora Wigry. Powrót do Gdyni.
51590,-+70,-bilety wstępu, +30,-Tour guide=1690,- (sympatycy +30,-) +15 euro. Zaliczka 500 zł
4WARMIA I MAZURY ZNANE I NIEZNANE20.08.-23.08.2024 – 06.00Dzień 1- zbiórka 06.00, na trasie zwiedzanie Sanktuarium w Gietrzwałdzie- warmińska Częstochowa, Dobre Miasto-zwiedzanie skansenu miejskiego, zabytkowe kamienice. Zobaczymy przedwojenny zakład krawiecki, szewski itp., przejazd w okolice Giżycka lub Mrągowa. Zakwaterowanie.
Dzień 2- Zwiedzanie Giżycka- port jachtowy, Wieża Ciśnień, Twierdza Boyen, zabytkowy most obrotowy. Rejs statkiem-Szlak Łabędzi, przejazd do Wojnowa- klasztor i cmentarz Staroobrzędowców, przejazd do miejscowości Pranie- muzeum K.I.Gałczyńskiego, ścieżka edukacyjna.
Dzień 3- Przyjazd do Mikołajek, spacer z przewodnikiem: Wioska Żeglarska, Plac Wolności. Przyjazd do Mrągowa, zwiedzanie miasta- poczujemy klimat małego, mazurskiego miasteczka gdzie zachował się średniowieczny układ ulic.Zobaczymy tam oryginalną zabudowę z XIX i XX wieku. Wieczorek taneczny.
Dzień 4- Przyjazd do Olsztyna- zwiedzanie. Olsztyński zamek malowniczo położony w zakolu rzeki Łyny i w otoczeniu Parku Podzamcze z licznymi alejkami i fontannami, Muzeum Warmii i Mazur, wejście na dziedziniec, multimedialna ekspozycja poświęcona Mikołajowi Kopernikowi, Stare Miasto: gotycki ratusz miejski, zabytkowe kamienice, Wysoka Brama-budynek Gazety Olsztyńskiej- postać Św. Jakuba, ławeczka Mikołaja Kopernika. Powrót do Gdyni.
41175,-+80,-bilety wstępu, +30,-Tour guide=1285,- (sympatycy +30,-). Zaliczka 500 zł
5BESKIDY25.09.-30.09.2024 – 05.00Dzień 1- Wyjazd z Gdyni. Przejazd do Pszczyny- zwiedzanie miasta: Zamek-Muzeum Wnętrz Pałacowych, spacer po parku, Starówka. Przyjazd do Szczyrku- zakwaterowanie.
Dzień 2- Zwiedzanie Bielska-Białej – miasta nazywanego “Małym Wiedniem”, zabytkowy dworzec, teatr wzorowany na wiedeńskim, Starówka, spacer szlakiem wielokulturowym, pomnik Marcina Lutra, pomniki na szlaku bajkowych postaci- Reksia, Bolka i Lolka i inne, Ratusz. Przejazd na Kaskady rzeki Soly- jeziora zaporowe w Porąbce i Tresnej. Wyjazd na Górę Żar kolejką szynową na której znajduje się Elektrownia Szczytowo Pompowa oraz ośrodek sportów lotniarskich.
Dzień 3- Wyjazd na Pętlę Beskidzką. Przejazd przez Ustroń Zawodzie “sanatoria piramidy”. Przyjazd do Wisły Malinki- Skocznia Adama Małysza z możliwością wjazdu na wieżę widokową. Galeria trofeów A.Małysza, spacer głównym deptakiem, Park Zdrojowy, Aleja Wiślańskich Gwiazd Sportu, Dom Zdrojowy. Dalsza podróż przez Przełęcz Kubalonka malowniczą trasą do Istebnej. Przyjazd do Koniakowa- Muzeum Koronki.Podróż przez Koczy Zamek- piękny punkt widokowy.
Dzień 4- Wyjazd na Słowację- Orawski Hrad- zwiedzanie zamku, wypoczynek na basenach termalnych kąpieliska Beseniova.
Dzień 5- wyjazd/zjazd kolejką na Skrzyczne. Przejazd do Żywca- Muzeum Browaru Żywiec z degustacją, zwiedzanie Starego Zamku, spacer po Parku Zamkowym, Park Miniatur.
Dzień 6- Powrót do Gdyni- na trasie zwiedzanie słynnych Ogrodów Kapiasa w Goczałkowicach.
61760,-+150,-bilety wstępu, +30,-Tour guide=1940,- (sympatycy +30,-), +40 euro. Zaliczka 500 zł

Kontakt

Siedziba Związku znajduje się przy ul. Świętojańskiej 5/7 (wejście od ul. Pułaskiego)

tel. 58-621-84-25 Adres e-mail: biuro@emeryci-gdynia.pl

Związek emerytów i rencistów wczasy 2024

Najnowsze hotele w naszej ofercie

Opinie Cenger Beach Resort

Cenger Beach Resort

Cenger Beach Resort, Turcja / Riwiera Turecka / Side – Na Riwierze Tureckiej, w miejscowości Cenger, ok. 20 km od centrum Side, ok. 90 km od lotniska w Antalyi, około 7 km do Alara Grand Bazaar w Okurcalar. Plaża – w odległości 100 m od piaszczysto-żwirowej plaży. Dostępne leżaki, materace i parasole. Cena od 1 849 zł za osobę

Opinie Akassia Swiss Resort 5*

Akassia Swiss Resort 5*

Akassia Swiss Resort, Egipt / Marsa El Alam – 26 km od centrum Marsa Alam, 26 km od El Quseir, 35 km od lotniska w Marsa Alam. Plaża piaszczysto-żwirowa. Cena od 2 802 zł za osobę

Opinie Hotel Kotva (Sunny beach) 4* – Bułgaria

Hotel Kotva (Sunny beach) 4* – Bułgaria

Hotel Kotva (Sunny beach) 4* Bułgaria / Słoneczny Brzeg – Do portu lotniczego w Burgas ok 30km, do portu w Warnie ok. 105km. Plaża ulokowana około 250 m od hotelu, serwis plażowy dodatkowo płany (hotel nie zapewnia ręczników plażowych).Cena od 1 579 zł za osobę

Opinie Jaz Maraya 5*

Jaz Maraya 5*

Jaz Maraya Egipt / Marsa El Alam – ok. 7 km od centrum Kemer, ok. 73 km od Marsa Alam, ok. 67 km od El Quseir; ok. 5 km od lotniska w Marsa Alam. Plaża piaszczysta, z koralowcami, zalecane obuwie ochronne, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, dojście przez teren hotelowy. Cena od 3 649 zł za osobę

Opinie Miarosa Kemer Beach 5*

Miarosa Kemer Beach 5*

Hotel Miarosa Kemer Beach – Turcja / Riwiera Turecka / Kiris – ok. 7 km od centrum Kemer, ok. 55 km od lotniska w Antalyi. 20 m od hotelu, prywatna, piaszczysto-żwirowa, miejscami kamienista, ok. 350 m długości. Cena od 1 798 zł za osobę

Opinie Hotel Zaton holiday resort Zadar

Hotel Zaton holiday resort Zadar

Zaton Holiday Resort to idealne miejsce na rodzinne wakacje, zabawę i sport. Położony jest w odległości 15 km od Zadaru i bardzo blisko królewskiego miasta Nin. Długie piaszczysto-żwirowe plaże i płytkie morze, baseny, bogata oferta gastronomiczna, zajęcia sportowe takie jak jazda konna, nurkowanie, sporty wodne, itp. dyskoteka, bogaty program rozrywkowy oraz zabawa dla wszystkich grup wiekowych sprawią, że te wakacje będą niezapomniane.

Urlop z Ostrawy

Hideaway At Royalton Punta Cana

Hideaway At Royalton Punta Cana

1.6.-9.6.2024
All Inclusive


Mövenpick Resort & Marine Spa

Mövenpick Resort & Marine Spa

30.5.-10.6.2024
All Inclusive


Medina Diar Lemdina

Medina Diar Lemdina

6.6.-16.6.2024
All Inclusive


Canareef Resort

Canareef Resort

24.6.-2.7.2024
All Inclusive


Sol Nessebar Palace

Sol Nessebar Palace

19.7.-26.7.2024
All Inclusive


Febeach

Febeach

6.8.-8.8.2024
All Inclusive


Perla Beach Holiday Club

Perla Beach Holiday Club

16.8.-23.8.2024
All Inclusive


King Tut Aqua Park Beach Resort

King Tut Aqua Park Beach Resort

22.8.-29.8.2024
All Inclusive


Commodore

Commodore

23.8.-30.8.2024
All Inclusive


Tanie loty Google – Wyszukiwarka lotów

Tanie loty Google – Wyszukiwarka lotów

Szukasz tanich lotów? Dzięki lotom Google nie musisz pobierać żadnej aplikacji na swój telefon i możesz wyszukiwać loty bezpośrednio w przeglądarce. Pokażę ci jak.

Domki z wyjściem na plażę – oferta 2024

Domki z wyjściem na plażę – oferta 2024

Zapraszamy do ekskluzywnych domków położonych zaledwie 50 metrów od cudownej plaży. Domki nad morzem oferują niezapomniany wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody i szumu fal. Każdy z domków zapewnia komfort oraz wyjątkową atmosferę, idealną dla rodzin, par czy grupy przyjaciół.

Tanie noclegi nad morzem blisko plaży

Tanie noclegi nad morzem blisko plaży

Chcesz pojechać na wakacje nad morze? Tanie noclegi nad morzem na polskim wybrzeżu to świetny pomysł, niezależnie od tego, jaki rodzaj wypoczynku preferujesz.

Tanie wczasy za granicą All inclusive

Tanie wczasy za granicą All inclusive

Nasze wczasy all inclusive za granicą obejmują szeroki wybór kierunków, od egzotycznych plaż po malownicze miasteczka. Korzystając z naszych ofert, podróżni mogą odkrywać piękno i kulturę różnych zakątków świata, zyskując przy tym pełen komfort i wygodę.

Wczasy nad morzem z wyżywieniem szwedzki stół

Wczasy nad morzem z wyżywieniem szwedzki stół

Na tej stronie wybieramy dla Państwa najlepsze noclegi nad polskim morzem z noclegiem z wyżywieniem szwedzki stół w cenie.

Tanie wczasy nad morzem dla 2 osób z wyżywieniem

Tanie wczasy nad morzem dla 2 osób z wyżywieniem

Ile kosztuje tydzień nad morzem 2024? Cena noclegów nad morzem zależy od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu – im bardziej luksusowy (hotel, apartament), tym oczywiście drożej

Tanie wyjazdy na narty ze skipassem

Tanie wyjazdy na narty ze skipassem

Oferuje wiele ośrodków narciarskich w Tatrach, Karpatach i innych górskich regionach

Last minute weekend dla dwojga

Last minute weekend dla dwojga

Romantyczne miejsca nad morzem lub jeziorem: Wybierzcie się nad morze Bałtyckie lub nad jeziora Mazur. To doskonałe miejsca na romantyczne spacery brzegiem wody, romantyczne kolacje przy zachodzie słońca czy aktywny wypoczynek.

Ekskluzywne domki nad morzem tylko 50 – 100 m od plaży

Ekskluzywne domki nad morzem tylko 50 – 100 m od plaży

Zapraszamy do ekskluzywnych domków położonych zaledwie 50 metrów od cudownej plaży. Domki nad morzem oferują niezapomniany wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody i szumu fal. Każdy z domków zapewnia komfort oraz wyjątkową atmosferę, idealną dla rodzin, par czy grupy przyjaciół.

RABATY DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Część organizatorów proponuje klientom, którzy wcześniej wybierali się z nimi na urlop, specjalne rabaty. To dodatkowe 2-4% zniżki na Twoje wakacje. Masz kartę stałego klienta biura podróży? Powiedz nam o tym – sprawdzimy, czy przysługują Ci dodatkowe rabaty i uwzględnimy je przy wyborze oferty dla Ciebie.

GWARANCJA NIEZMIENNEJ CENY

To zapewnienie, że kwota wycieczki z dnia rezerwacji nie wzrośnie do dnia wyjazdu – nawet w przypadku wzrostu kursu walut, kosztów transportu czy opłat lotniskowych.

ZMIANA REZERWACJI (GWARANCJA BEZKOSZTOWEJ ZMIANY)

Zwlekasz z zakupem wakacji, bo nie wiesz, czy dostaniesz urlop w wybranym terminie? Niepotrzebnie! Dzięki tej gwarancji możesz zmienić termin, hotel czy kierunek wyjazdu. I to nawet na 3-4 tygodnie przed podróżą!

ODWOŁANIE REZERWACJI

Twoje wakacyjne plany uległy zmianie? W ramach tej gwarancji możesz anulować rezerwację bez podania przyczyny. Zwrot środków otrzymasz w całości lub w postaci vouchera do wykorzystania na rezerwację innej wycieczki z oferty organizatora.

Biuro podróży

Wakacje.pl

Wakacje.pl to popularny polski portal i biuro podróży online, które umożliwia użytkownikom wyszukiwanie oraz rezerwację różnego rodzaju ofert turystycznych, takich jak wczasy, wycieczki, loty, hotele i wiele innych. Firma działa już od wielu lat i jest jednym z liderów branży turystycznej w Polsce.

wakacje.pl

Rainbow

Biuro podróży Rainbow Tours znane jest na rynku touroperatorów od 1990 roku. Jeden z największych i najaktywniejszych usługodawców w branży turystycznej w Polsce. Od 32 lat udaje nam się pokazać wszystkim miłośnikom podróży prawdziwe oblicze Europy i świata. Od 9 października 2007 roku są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Rainbow jest również członkiem Polskiej Izby Turystyki, która jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego branży turystycznej. Najsilniejszą i najważniejszą stroną firmy są ludzie – przewodnicy i delegaci należą do najlepszych na rynku.

Rainbow promocje

  • bardzo niską zaliczkę - tylko 25%, resztę płacisz dopiero 30 dni przed wylotem
Rainbow

Exim Tours

Exim Tours organizuje dla Państwa wakacje od 1993 roku. Exim Tours działa nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii. Od 2011 roku Exim jest częścią DER Touristik a.s. – największych środkowoeuropejskich grup w branży turystycznej.

Exim Tours promocje

  • niską zaliczkę - tylko 20%, resztę płacisz dopiero 21 dni przed wyjazdem
  • specjalne ceny dla dzieci w wybranych hotelach - cena dla dzieci do wieku określonego przez hotel zawiera tylko przelot i opłaty dodatkowe
Exim Tours

Itaka

Itaka powstała w 1989 roku w Opolu i od 2012 roku jest numerem jeden wśród biur podróży w Polsce. Itaka jako pierwsza zaoferowała kraje, których polscy touroperatorzy nigdy wcześniej nie oferowali. Itaka ponad 170 markowych sklepów.

Itaka promocje

  • Zmiany rezerwacji za 0 zł
  • Odwołanie rez. tylko 15% ceny
  • Tylko 20% zaliczki
Itaka super last minute wyjazd jutro

Sun&Fun

Sun&Fun Holidaysdziała na polskim rynku od ponad 17 lat. Są jednym z największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Od 2017 roku jest nowym właścicielem Blue Style Polska. Sun&Fun to efekt fuzji kapitałowej Blue Style Czech Republic i największej egipskiej sieci hotelowej SunRise.

Sun&Fun promocje

  • Tylko 20% zaliczki
  • 6 kierunków w ofercie
  • Odwołanie rez. tylko 20% ceny
Sun&Fun

Coral Travel

CORAL TRAVEL jest jednym z czterech największych touroperatorów w Polsce. Powstała w 1999 roku. Pod obecną marką działa od momentu połączenia na polskim rynku dwóch marek grupy OTI Holding: Wezyr Holidays i Coral Travel Poland. To połączenie 15-letniego doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym rynku polskim z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel Poland. Synergia rozwoju i działań zintegrowanych pod wspólną marką oznacza szereg korzyści dla klientów, przede wszystkim bogatszą ofertę.

CORAL TRAVEL promocje

  • niską zaliczkę - tylko 29%, resztę płacisz dopiero 30 dni przed wyjazdem
Coral Travel

Kraje
Albania / Algieria / Andora / Angola / Anguilla / Antarktyda / Antyle Holenderskie / Arabia Saudyjska / Argentyna / Armenia / Aruba / Australia / Austria / Azerbejdżan / Bahrajn / Bangladesz / Barbados / Belgia / Benin / Bhutan / Birma / Boliwia / Bonaire / Bośnia i Hercegowina / Botswana / Brazylia / Bułgaria / Chile / Chiny / Chorwacja / Curacao / Cypr / Czad / Czarnogóra / Czechy / Dania / Dominika / Dominikana / Egipt / Ekwador / Emiraty Arabskie / Estonia / Etiopia / Fidżi / Filipiny / Finlandia / Francja / Gambia / Grecja / Grenada / Gruzja / Gujana Francuska / Gwadelupa / Gwatemala / Hiszpania / Holandia / Indie / Indonezja / Irak / Iran / Irlandia / Islandia / Izrael / Jamajka / Japonia / Jemen / Jordania / Kajmany / Kambodża / Kanada / Katar / Kazachstan / Kenia / Kirgistan / Kolumbia / Kongo / Korea Południowa / Kosowo / Kostaryka / Kuba / Liban / Litwa / Luksemburg / Łotwa / Macedonia / Madagaskar / Malediwy / Malezja / Malta / Maroko / Martynika / Mauretania / Mauritius / Meksyk / Monako / Mongolia / Mozambik / Namibia / Nepal / Niemcy / Niger / Nikaragua / Norwegia / Nowa Zelandia / Oman / Pakistan / Panama / Papua Nowa Gwinea / Paragwaj / Peru / Polinezja Francuska / Polska / Portugalia / Rejsy / Republika Południowej Afryki / Reunion / Rumunia / Rwanda / Saint Barthelemy / Saint Lucia / Saint Martin / Salwador / Samoa / Senegal / Serbia / Seszele / Singapur / Słowacja / Słowenia / Sri Lanka / Stany Zjednoczone Ameryki / Sudan Południowy / Szwajcaria / Szwecja / Tadżykistan / Tajlandia / Tanzania / Timor Wschodni / Togo / Tunezja / Turcja / Turkmenistan / Turks i Caicos / Uganda / Urugwaj / Uzbekistan / Vanuatu / Wenezuela / Węgry / Wielka Brytania / Wietnam / Włochy / Wybrzeże Kości Słoniowej / Wyspy Dziewicze (brytyjskie) / Wyspy Dziewicze (USA) / Wyspy Zielonego Przylądka / Zambia / Zimbabwe

Egzotyka
Dominikana / Kuba / Malediwy / Tajlandia / Wietnam / Kenia / Meksyk / Gambia

Popularne
Z dziećmi / Dla singli / Dla seniorów / City break / Wycieczki objazdowe / Dojazd własny / Nad morzem / W górach / Plaża / Egzotyka / First minute / First deal / Autokarem / Samochodem / Tanie Latanie / Bilety lotnicze / Parkingi przy lotnisku / Lotnicze / Wizzair / Ryanair / Norwegian / Booking / tanie loty / lastminuter / sierpień / jutro / 3 dni / 4 dni / 5 dni / Narty / Opinie / Majówka 2024 / Pogoda

Nad morzem
Bałamątek / Białogóra / Bobolin / Chałupy / Chłapowo / Chłopy / Choczewo / Ciekocino / Cisowo / Darłowo / Darłówko / Dąbki / Dąbkowice / Dębina / Dębki / Domasławice / Dziwnów / Dziwnówek / Dźwirzyno / Gąski / Gdynia / Gościęcino / Grzybowo / Hel / Jantar / Jarosławiec / Jastarnia / Jastrzębia Góra / Jezierzany / Junoszyno / Jurata / Kamień Pomorski / Karwia / Karwieńskie Błota / Karwieńskie Błoto Drugie / Kąty Rybackie / Kłanino / Kołobrzeg / Kopalino / Kopań / Koszalin / Krynica Morska / Kuźnica / Lubiatowo / Łazy / Łeba / Łebcz / Łokciowe / Łosino / Łukęcin / Mechelinki / Mielenko / Mielno / Mieroszyno / Międzywodzie / Międzyzdroje / Mikoszewo / Mrzeżyno / Niechorze / Niegoszcz / Objazda / Odargowo / Osłonino / Ostrowo / Piaski (Nowa Karczma) / Pobierowo / Poddąbie / Pogorzelica / Połchowo / Połczyn-Zdrój / Przewłoka / Puck / Pustkowo / Rewa / Rewal / Rowy / Rozewie / Rusinowo / Rzucewo / Sarbinowo / Sasino / Sianożęty / Słajszewo / Sławoszynko / Słuchowo / Smołdzino / Smołdziński Las / Sobieszewo / Stegna / Strzelinko / Strzeżewo / Swarzewo / Sztutowo / Świnoujście / Trzęsacz / Ulinia / Unieście / Ustka / Ustronie Morskie / Wejherowo / Wicie / Wierzchucino / Wisełka / Władysławowo / Wolin / Wrzosowo / Zakrzewo / Żarnowska

Weekend
Paryż / Rzym / Barcelona / Londyn / Lizbona / Wenecja / Mediolan / Istambuł

Biura podróży
Air Tours Club / Atlas Tours / Atur / Best Reisen / BFC Travel / Buksa Travel / Click&Go / Coral Travel / Easygo / Ecco Holiday / Ecco Travel / ETI / Euro Pol Tour / Europe Mountains / Exim Tours / Funclub / Grecos / Index / Interhome / Itaka / Karpatia / Kompas Poland / Konsorcjum.pl / Logos Tour / Marco / Matimpex Travel / Nekera / No limits by Itaka / Oasis Tours / OK TOURS / Onholidays / Orex Travel / Orka Travel / Oskar / Otium / Premio Travel / Prestige Tours / Prima Holiday / Rainbow / Regent / Rego-Bis / SnowTrex / Sun&Fun / Szarpie Travel / TOP Touristik / Tourist Polska / TUI / Vitkovice Tours / Volare Travel / Weszło Travel / Wygoda Travel / Yobboo

Udogodnienia
Piaszczysta plaża / Leżaki i parasole w cenie / Plac zabaw / Menu dla dzieci / Spa / Kryty basen / Hotele dla dorosłych / Menu bezglutenowe / Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością / Hotele miejskie - City Break / Animacje dla dorosłych / Animacje dla dzieci / Przy plaży / Aquapark/zjeżdżalnie / Basen / Dla dzieci / Dla dorosłych / Spa & Wellness / Nurkowanie / Dostęp do internetu / Golf / Rozrywka i życie nocne / Udogodnienia dla niepełnosprawnych / Bez paszportu / Zwierzęta domowe

Rodzaj pokoju
Suita / Bungalow / Pokój dwuosobowy / Pokój rodzinny / Apartament / Studio / Bezpośredni dostęp do basenu / Widok na morze

Lotnisko - wylot z
Bydgoszcz / Gdańsk / Katowice / Kraków / Lublin / Łódź / Poznań / Rzeszów / Szczecin / Warszawa-Chopina / Warszawa-Modlin / Wrocław / Zielona Góra

Popularne all inclusive hotele
Salamis Bay Conti / Albatros Oasis Port Ghalib / Jaz Grand Resta (ex Resta Grand Resort) / Lake River Side Spa / Oz Side Premium / Gypsophila Holiday Village / Cynthiana Beach / Seabank Resort & Spa / Eri Beach / Jungle Aqua Park / Panorama Morska / Holiday park resort / hotel bińkowski resort / lemon resort spa

Wakacje.pl

Ostatnie komentarze

Treści pochodzą z serwisu wakacje.pl. Stanowią własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów Wyświetlane oferty aktualne są na moment ich publikacji. Dostępność terminów i ich ceny są dynamiczne i z minuty na minutę mogą ulec zmianie. Zamieszczone informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Kontakt: info@dovia.cz + 420 602 177 305 - Witezsław // Facebook // Webdesign: Poradnyweb.cz