super last minute logo

Aktualne ceny w Chorwacji 2024 (Lidl, autostrada, restauracje)

Moje tegoroczne doświadczenia pochodzą z chorwackich kurortów Tribunj i Vodice. Nie zaprzeczam, że sytuacja w innych miastach może być oczywiście nieco inna. Gdzieś ceny mogą być wyższe, gdzie indziej niższe. Tak to zwykle bywa.

wyszukiwarka wakacji

Aktualne ceny w Chorwacji 2024

Restauracje Chorwacja ceny

Ogólnie można stwierdzić, że w Chorwacji jest drożej niż było przed pandemią. To już nikogo nie zaskakuje. Sytuacja w Chorwacji jest podobna jak w całej Europie. Podrożało praktycznie wszystko. Powody są znane: pandemia, wojna na Ukrainie, kryzys ekonomiczny, inflacja…

Ceny w Chorwacji wzrosły już w zeszłym roku. Zresztą jak w Polsce. Można powiedzieć, że w Chorwacji zawsze było trochę drożej niż w Polsce. Ten stosunek w większości przypadków pozostał zachowany, “tylko” poziomy cen przesunęły się na wyższe wartości. Jesteśmy na wakacjach w tym samym kurorcie co w zeszłym roku. W porównaniu do ubiegłego roku nie zauważyliśmy znacznego wzrostu cen.

Większość turystów przyjeżdżających do Chorwacji nie korzysta z wyżywienia hotelowego. Ci, którzy nie gotują sami lub robią to rzadko, odwiedzają lokalne restauracje i fast foody. Dlatego przyjrzyjmy się, jak zmieniła się sytuacja w restauracjach. W miejscowości, w której obecnie przebywamy, ceny w restauracjach, które odwiedzamy, są tylko nieznacznie wyższe niż w ubiegłym roku. Około jedno euro więcej.

Ile kosztuje obiad w Chorwacji 2024:

Dla przykładu, mała kolacja dla dwojga, która zawierała dwa dania główne (grillowane kalmary i pljeskavicę), dwukrotnie 2 dcl wina i 0,75 l wody, kosztowała 42 euro.

W innej lokalnej restauracji natknęliśmy się na nieco wyższe ceny. Ale były tam wyższe także w zeszłym roku. Chorwackie podstawy, takie jak čevapčiči i pljeskavica za 12 i 13 euro, grillowane kalmary 19 euro, stek wołowy 30 euro.

2 dcl dość dobrej jakości białego wina kosztuje w restauracji lub kawiarni zazwyczaj 4 euro. Jeśli chcecie naprawdę wysoką jakość, taka butelka wina kosztuje około 30-35 euro.

Kieliszek Prosecco 0,15 l kosztuje zazwyczaj 4,30 euro.

Woda gazowana lub niegazowana kosztuje od 3,80 do 4,40 euro. Gdzieś jest to za butelkę 0,75 l, gdzie indziej za 1 l.

Piwo z beczki w lokalnych restauracjach kosztuje zazwyczaj między 3,5 a 4 euro za 0,5 litra. Piwo zawsze było w Chorwacji droższe niż w Polsce. Nawet pomimo znacznego wzrostu cen piwa w polskich restauracjach w ostatnim czasie, w większości krajów europejskich piwo z beczki w restauracjach jest droższe niż w Polsce. Gdzieś nawet znacząco. Podrożało praktycznie w całej Europie.

Chorwaci nie są typowym narodem piwnym. Większość miejscowych pije w restauracjach nadal butelkowane Karlovačko, mimo że jest dostępne również piwo z beczki. To piją głównie turyści. Dominują tradycyjne lokalne marki Karlovačko i Ožujsko. Osobiście nie przepadam za nimi. To takie “euro-piwa” na pragnienie, ale naprawdę dobre piwo o ciekawej goryczce to nie jest. Czasami można jednak spotkać inne piwa z beczki.

Jedna restauracja z polską obsługą w Vodicach ma w ofercie dwa piwa z beczki pochodzenia czeskiego: Staropramen i Pilsner Urquell. Pół litra Staropramenu kosztuje 3,5 euro, czyli około 88 złotych. Pilsner kosztuje 4 euro, czyli około 100 złotych. W zeszłym roku Pilsner kosztował tu 3,5 euro.

Kawa w Chorwacji

Kawa w Chorwacji w restauracjach i kawiarniach jest nadal dość tania. Espresso czy Espresso lungo kosztuje zazwyczaj między 1,80 a 2 euro, czyli 45-50 koron. Cappuccino lub Latte Macchiato kosztuje 2,40 euro, czyli około 60 koron. Herbata kosztuje 2 euro, czyli 50 koron.

Oczywiście, dwadzieścia lat temu espresso kosztowało 6 kun. Piwo w restauracjach kosztowało 12-15 kun (i wtedy było znacznie droższe niż piwo w polskich restauracjach). Ale to były inne czasy, niższe płace w Chorwacji i Polsce. Przed pandemią, kryzysem, wojną, inflacją…

W Chorwacji warto zamówić kawę na czas. Często w lokalu, który jest otwarty do 23:00, usłyszymy godzinę wcześniej, że ekspres do kawy jest już czyszczony i nie można zamówić kawy. To tutaj zwyczaj pić kawę głównie rano i w ciągu dnia.

Koktajli

Ceny koktajli takich jak Cuba Libre, Sex on the Beach, Margarita, Mojito wynoszą między 7 a 7,50 euro. W Polsce ostatnio bardzo popularny Aperol Spritz można tu kupić za 6,50 euro.

Oczywiście, choć nie dotyczy to bezpośrednio restauracji, nie mogę zapomnieć o cenie lodów. Z tego, co widziałem w lokalnych lodziarniach, cena za gałkę lodów ustaliła się na poziomie 2,5 euro.

Celowo piszę “gałka”, a nie “gałeczka”, jak to zwykle bywa w Polsce. Chorwacka gałka wygląda jak dwie polskie gałeczki. To chyba nadal nic dramatycznego.

Z mojego dotychczasowego doświadczenia wynika, że ceny w chorwackich restauracjach są podobne do tych w Polsce. Albo tylko nieznacznie wyższe. Oczywiście nie licząc piwa i porównując wieczorną ofertę dań. Nie porównując tańszych polskich zestawów obiadowych w dni robocze.

Oczywiście nie można uogólniać. Tak jak są duże różnice w jakości i cenach restauracji w Polsce, tak samo jest w Chorwacji. Zawsze warto wcześniej dowiedzieć się czegoś o miejscu, do którego wchodzimy. Dotyczy to także restauracji. Chorwackie restauracje zwykle mają ceny podane na tablicach czy stojakach przy wejściu. Można więc wcześniej przynajmniej w przybliżeniu zapoznać się z cenami i nie być później niemile zaskoczonym wysokością rachunku.

Dlatego nie do końca rozumiem artykuły, które co roku się pojawiają, że turyści zostali oszukani i zaskoczeni wysokimi rachunkami w chorwackiej restauracji.

Należy też pamiętać, że z ogólnych statystyk wynika, iż Chorwacja jest 20-25% droższa od Polski. W kontekście całkowitego kosztu wakacji są to jedynie wyliczenia statystyczne. Każdy człowiek jest inny, ma różne wymagania co do standardu noclegu, wyżywienia, restauracji, wydatków na rozrywkę. Dla kogoś wakacje w Chorwacji mogą być znacznie droższe niż w Polsce, a dla innego znacznie tańsze. Podobnie jest z opiniami na temat wzrostu cen.

Jeśli nie martwicie się cenami w polskich restauracjach, to nie powinniście również przejmować się cenami w Chorwacji.

Jeśli ktoś wybiera się do Chorwacji na wakacje, czy to pod namiot, do apartamentu, do hotelu, czy na wynajętą łódkę, powinien pamiętać, że przybył tu, aby spędzić miło czas, odpocząć, zrelaksować się, naładować akumulatory. I jeśli coś go denerwuje, bo jest droższe lub tańsze niż w Polsce, nie jest dobre lub jest lepsze niż w Polsce, to psuje sobie wakacje.

Nasz umysł ma skłonność do bardziej zapamiętywania złych rzeczy niż dobrych. Ale te dobre są tym, dla czego jedziemy na wakacje. A Chorwacja ma wiele do zaoferowania. Piękna natura, wspaniałe morze, życzliwi ludzie.

Najlepiej wyjechać z Polski z dobrym nastrojem i bez oczekiwań na coś nadzwyczajnego. Czasami zdarza się cud, że z wakacji wracamy z czymś więcej, niż się spodziewaliśmy.

Tanie wakacje

FAQ

Ile pieniędzy na tydzień do Chorwacji?

Budżetowy podróżnik: 50-70 euro dziennie (łącznie około 350-490 euro na tydzień), obejmując noclegi w hostelach lub tanich apartamentach, jedzenie w fast foodach lub samodzielne przygotowywanie posiłków.
Średni budżet: 70-150 euro dziennie (łącznie około 490-1050 euro na tydzień), obejmując noclegi w średniej klasy hotelach lub apartamentach, posiłki w restauracjach.
Luksusowy podróżnik: powyżej 150 euro dziennie, w zależności od wyboru luksusowych hoteli, restauracji i dodatkowych atrakcji.

Czy w Chorwacji jest drożej niż w Polsce?

Generalnie, Chorwacja jest nieco droższa od Polski, szczególnie w popularnych turystycznie miejscowościach nadmorskich. Ceny w restauracjach, noclegach i za atrakcje turystyczne są zazwyczaj wyższe niż w Polsce.

Co zrobić z chorwackimi kunami?

Wymienić je na euro w bankach w Chorwacji.
Zostawić jako pamiątkę, ponieważ kuna nie jest już prawnym środkiem płatniczym.

Ile to jest 1 kuna chorwacka?

Od przystąpienia Chorwacji do strefy euro, kuna nie jest już używana jako waluta. Jednakże, historycznie 1 kuna była warta około 0,13-0,15 euro (przy kursie wymiany około 7,5 kuny za 1 euro)

Lidl gazetka Chorwacja

Przeglądaj katalogi Lidla i nie przegap najnowszych ofert i promocji.

Autostrada

W Chorwacji nie kupuje się winiet. Opłaty drogowe pobierane są podobnie jak w Polsce, tj. na bramkach. Kierowca pobiera bilet na bramce wjazdowej, a opłata pobierana jest na bramce wyjazdowej. Koszt przejazdu jest adekwatny do pokonanego dystansu. W Chorwacji ceny za autostrady zmieniają się w zależności od sezonu turystycznego.

Polacy jadący na wakacje do Chorwacji najczęściej wybierają jedną z dwóch tras. Pierwsza prowadzi przez Czechy, Austrię oraz Słowenię, a druga przez Słowację oraz Węgry. Koszt winiet na trasie pierwszej jest ponad dwukrotnie wyższy od tego, jaki poniesie się na trasie przez Słowację i Węgry. Jest to spowodowane głównie tym, że w Słowenii winiety są stosunkowo drogie oraz nie ma dostępnych winiet na 10 dni (wyłącznie 7 dni lub miesięczne).

Jeżeli najważniejszym kryterium jest cena przejazdu, zdecydowanie polecamy trasę przez Słowację i Węgry (SK – HU). Warto jednak pamiętać, że wjeżdżając do Chorwacji od strony północno-wschodniej, trzeba będzie przejechać więcej kilometrów w samej Chorwacji, aby dostać się do popularnych ośrodków turystycznych na południu kraju.

Ile kosztuje przejazd z Zagrzebia do Splitu?

Przejazd autostradą A1 z Zagrzebia do Splitu kosztuje około 25-30 euro (około 190-220 kun). Ceny mogą się różnić w zależności od sezonu turystycznego i kategorii pojazdu.
Czy na bramkach w Chorwacji można płacić euro?

Tak, na bramkach w Chorwacji można płacić euro, ale reszta wydawana jest w kunach. Najlepiej jest mieć przy sobie gotówkę w lokalnej walucie (kuna) lub używać karty płatniczej.
Gdzie kupić winiety Polska-Chorwacja?

Winiety na trasie Polska-Chorwacja można kupić:

Online – na oficjalnych stronach internetowych poszczególnych krajów:

Na stacjach benzynowych – w pobliżu granic, zarówno w Polsce, jak i w krajach tranzytowych. W kioskach i punktach sprzedaży – w Polsce, przy głównych drogach w pobliżu granicy.

Ceny w Chorwacji 2024

Tylko u nas

Najnowsze hotele w naszej ofercie

Cenger Beach Resort last minute

Cenger Beach Resort

Cenger Beach Resort, Turcja / Riwiera Turecka / Side – Na Riwierze Tureckiej, w miejscowości Cenger, ok. 20 km od centrum Side, ok. 90 km od lotniska w Antalyi, około 7 km do Alara Grand Bazaar w Okurcalar. Plaża – w odległości 100 m od piaszczysto-żwirowej plaży. Dostępne leżaki, materace i parasole. Cena od 1 849 zł za osobę

Akassia Swiss Resort 5* last minute

Akassia Swiss Resort 5*

Akassia Swiss Resort, Egipt / Marsa El Alam – 26 km od centrum Marsa Alam, 26 km od El Quseir, 35 km od lotniska w Marsa Alam. Plaża piaszczysto-żwirowa. Cena od 2 802 zł za osobę

Hotel Kotva (Sunny beach) 4* – Bułgaria last minute

Hotel Kotva (Sunny beach) 4* – Bułgaria

Hotel Kotva (Sunny beach) 4* Bułgaria / Słoneczny Brzeg – Do portu lotniczego w Burgas ok 30km, do portu w Warnie ok. 105km. Plaża ulokowana około 250 m od hotelu, serwis plażowy dodatkowo płany (hotel nie zapewnia ręczników plażowych).Cena od 1 579 zł za osobę

Jaz Maraya 5* last minute

Jaz Maraya 5*

Jaz Maraya Egipt / Marsa El Alam – ok. 7 km od centrum Kemer, ok. 73 km od Marsa Alam, ok. 67 km od El Quseir; ok. 5 km od lotniska w Marsa Alam. Plaża piaszczysta, z koralowcami, zalecane obuwie ochronne, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, dojście przez teren hotelowy. Cena od 3 649 zł za osobę

Miarosa Kemer Beach 5* last minute

Miarosa Kemer Beach 5*

Hotel Miarosa Kemer Beach – Turcja / Riwiera Turecka / Kiris – ok. 7 km od centrum Kemer, ok. 55 km od lotniska w Antalyi. 20 m od hotelu, prywatna, piaszczysto-żwirowa, miejscami kamienista, ok. 350 m długości. Cena od 1 798 zł za osobę

Urlop z Ostrawy

High Beach wyjazd jutro

High Beach

21.7.-24.7.2024
All Inclusive


Sol Nessebar Bay & Mare wyjazd jutro

Sol Nessebar Bay & Mare

8.8.-15.8.2024
All Inclusive


Le Hammamet wyjazd jutro

Le Hammamet

4.8.-18.8.2024
All Inclusive


Tanie loty Google – Wyszukiwarka lotów

Tanie loty Google – Wyszukiwarka lotów

Szukasz tanich lotów? Dzięki lotom Google nie musisz pobierać żadnej aplikacji na swój telefon i możesz wyszukiwać loty bezpośrednio w przeglądarce. Pokażę ci jak.

Domki z wyjściem na plażę – oferta 2024

Domki z wyjściem na plażę – oferta 2024

Zapraszamy do ekskluzywnych domków położonych zaledwie 50 metrów od cudownej plaży. Domki nad morzem oferują niezapomniany wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody i szumu fal. Każdy z domków zapewnia komfort oraz wyjątkową atmosferę, idealną dla rodzin, par czy grupy przyjaciół.

Tanie noclegi nad morzem blisko plaży

Tanie noclegi nad morzem blisko plaży

Chcesz pojechać na wakacje nad morze? Tanie noclegi nad morzem na polskim wybrzeżu to świetny pomysł, niezależnie od tego, jaki rodzaj wypoczynku preferujesz.

Tanie wczasy za granicą All inclusive

Tanie wczasy za granicą All inclusive

Tanie wczasy za granicą all inclusive obejmują szeroki wybór kierunków, od egzotycznych plaż po malownicze miasteczka. Korzystając z naszych ofert, podróżni mogą odkrywać piękno i kulturę różnych zakątków świata, zyskując przy tym pełen komfort i wygodę.

Wczasy nad morzem z wyżywieniem szwedzki stół

Wczasy nad morzem z wyżywieniem szwedzki stół

Na tej stronie wybieramy dla Państwa najlepsze noclegi nad polskim morzem z noclegiem z wyżywieniem szwedzki stół w cenie.

Tanie wczasy nad morzem dla 2 osób z wyżywieniem

Tanie wczasy nad morzem dla 2 osób z wyżywieniem

Ile kosztuje tydzień nad morzem 2024? Cena noclegów nad morzem zależy od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu – im bardziej luksusowy (hotel, apartament), tym oczywiście drożej

Tanie wyjazdy na narty ze skipassem

Tanie wyjazdy na narty ze skipassem

Oferuje wiele ośrodków narciarskich w Tatrach, Karpatach i innych górskich regionach

Last minute weekend dla dwojga

Last minute weekend dla dwojga

Romantyczne miejsca nad morzem lub jeziorem: Wybierzcie się nad morze Bałtyckie lub nad jeziora Mazur. To doskonałe miejsca na romantyczne spacery brzegiem wody, romantyczne kolacje przy zachodzie słońca czy aktywny wypoczynek.

Ekskluzywne domki nad morzem tylko 50 – 100 m od plaży

Ekskluzywne domki nad morzem tylko 50 – 100 m od plaży

Domki nad morzem 50 m od plaży – Idealną dla rodzin, czy grupy przyjaciół. Każdy z domków zapewnia komfort oraz wyjątkową atmosferę.

RABATY DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Część organizatorów proponuje klientom, którzy wcześniej wybierali się z nimi na urlop, specjalne rabaty. To dodatkowe 2-4% zniżki na Twoje wakacje. Masz kartę stałego klienta biura podróży? Powiedz nam o tym – sprawdzimy, czy przysługują Ci dodatkowe rabaty i uwzględnimy je przy wyborze oferty dla Ciebie.

GWARANCJA NIEZMIENNEJ CENY

To zapewnienie, że kwota wycieczki z dnia rezerwacji nie wzrośnie do dnia wyjazdu – nawet w przypadku wzrostu kursu walut, kosztów transportu czy opłat lotniskowych.

ZMIANA REZERWACJI (GWARANCJA BEZKOSZTOWEJ ZMIANY)

Zwlekasz z zakupem wakacji, bo nie wiesz, czy dostaniesz urlop w wybranym terminie? Niepotrzebnie! Dzięki tej gwarancji możesz zmienić termin, hotel czy kierunek wyjazdu. I to nawet na 3-4 tygodnie przed podróżą!

ODWOŁANIE REZERWACJI

Twoje wakacyjne plany uległy zmianie? W ramach tej gwarancji możesz anulować rezerwację bez podania przyczyny. Zwrot środków otrzymasz w całości lub w postaci vouchera do wykorzystania na rezerwację innej wycieczki z oferty organizatora.

Biuro podróży

Wakacje.pl

Wakacje.pl to popularny polski portal i biuro podróży online, które umożliwia użytkownikom wyszukiwanie oraz rezerwację różnego rodzaju ofert turystycznych, takich jak wczasy, wycieczki, loty, hotele i wiele innych. Firma działa już od wielu lat i jest jednym z liderów branży turystycznej w Polsce.

wakacje.pl

Rainbow

Biuro podróży Rainbow Tours znane jest na rynku touroperatorów od 1990 roku. Jeden z największych i najaktywniejszych usługodawców w branży turystycznej w Polsce. Od 32 lat udaje nam się pokazać wszystkim miłośnikom podróży prawdziwe oblicze Europy i świata. Od 9 października 2007 roku są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Rainbow jest również członkiem Polskiej Izby Turystyki, która jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego branży turystycznej. Najsilniejszą i najważniejszą stroną firmy są ludzie – przewodnicy i delegaci należą do najlepszych na rynku.

Rainbow promocje

  • bardzo niską zaliczkę - tylko 25%, resztę płacisz dopiero 30 dni przed wylotem
Rainbow

Exim Tours

Exim Tours organizuje dla Państwa wakacje od 1993 roku. Exim Tours działa nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii. Od 2011 roku Exim jest częścią DER Touristik a.s. – największych środkowoeuropejskich grup w branży turystycznej.

Exim Tours promocje

  • niską zaliczkę - tylko 20%, resztę płacisz dopiero 21 dni przed wyjazdem
  • specjalne ceny dla dzieci w wybranych hotelach - cena dla dzieci do wieku określonego przez hotel zawiera tylko przelot i opłaty dodatkowe
Exim Tours

Itaka

Itaka powstała w 1989 roku w Opolu i od 2012 roku jest numerem jeden wśród biur podróży w Polsce. Itaka jako pierwsza zaoferowała kraje, których polscy touroperatorzy nigdy wcześniej nie oferowali. Itaka ponad 170 markowych sklepów.

Itaka promocje

  • Zmiany rezerwacji za 0 zł
  • Odwołanie rez. tylko 15% ceny
  • Tylko 20% zaliczki
Itaka super last minute wyjazd jutro

Sun&Fun

Sun&Fun Holidaysdziała na polskim rynku od ponad 17 lat. Są jednym z największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Od 2017 roku jest nowym właścicielem Blue Style Polska. Sun&Fun to efekt fuzji kapitałowej Blue Style Czech Republic i największej egipskiej sieci hotelowej SunRise.

Sun&Fun promocje

  • Tylko 20% zaliczki
  • 6 kierunków w ofercie
  • Odwołanie rez. tylko 20% ceny
Sun&Fun

Coral Travel

CORAL TRAVEL jest jednym z czterech największych touroperatorów w Polsce. Powstała w 1999 roku. Pod obecną marką działa od momentu połączenia na polskim rynku dwóch marek grupy OTI Holding: Wezyr Holidays i Coral Travel Poland. To połączenie 15-letniego doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym rynku polskim z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel Poland. Synergia rozwoju i działań zintegrowanych pod wspólną marką oznacza szereg korzyści dla klientów, przede wszystkim bogatszą ofertę.

CORAL TRAVEL promocje

  • niską zaliczkę - tylko 29%, resztę płacisz dopiero 30 dni przed wyjazdem
Coral Travel

Kraje
Albania / Algieria / Andora / Angola / Anguilla / Antarktyda / Antyle Holenderskie / Arabia Saudyjska / Argentyna / Armenia / Aruba / Australia / Austria / Azerbejdżan / Bahrajn / Bangladesz / Barbados / Belgia / Benin / Bhutan / Birma / Boliwia / Bonaire / Bośnia i Hercegowina / Botswana / Brazylia / Bułgaria / Chile / Chiny / Chorwacja / Curacao / Cypr / Czad / Czarnogóra / Czechy / Dania / Dominika / Dominikana / Egipt / Ekwador / Emiraty Arabskie / Estonia / Etiopia / Fidżi / Filipiny / Finlandia / Francja / Gambia / Grecja / Grenada / Gruzja / Gujana Francuska / Gwadelupa / Gwatemala / Hiszpania / Holandia / Indie / Indonezja / Irak / Iran / Irlandia / Islandia / Izrael / Jamajka / Japonia / Jemen / Jordania / Kajmany / Kambodża / Kanada / Katar / Kazachstan / Kenia / Kirgistan / Kolumbia / Kongo / Korea Południowa / Kosowo / Kostaryka / Kuba / Liban / Litwa / Luksemburg / Łotwa / Macedonia / Madagaskar / Malediwy / Malezja / Malta / Maroko / Martynika / Mauretania / Mauritius / Meksyk / Monako / Mongolia / Mozambik / Namibia / Nepal / Niemcy / Niger / Nikaragua / Norwegia / Nowa Zelandia / Oman / Pakistan / Panama / Papua Nowa Gwinea / Paragwaj / Peru / Polinezja Francuska / Polska / Portugalia / Rejsy / Republika Południowej Afryki / Reunion / Rumunia / Rwanda / Saint Barthelemy / Saint Lucia / Saint Martin / Salwador / Samoa / Senegal / Serbia / Seszele / Singapur / Słowacja / Słowenia / Sri Lanka / Stany Zjednoczone Ameryki / Sudan Południowy / Szwajcaria / Szwecja / Tadżykistan / Tajlandia / Tanzania / Timor Wschodni / Togo / Tunezja / Turcja / Turkmenistan / Turks i Caicos / Uganda / Urugwaj / Uzbekistan / Vanuatu / Wenezuela / Węgry / Wielka Brytania / Wietnam / Włochy / Wybrzeże Kości Słoniowej / Wyspy Dziewicze (brytyjskie) / Wyspy Dziewicze (USA) / Wyspy Zielonego Przylądka / Zambia / Zimbabwe

Egzotyka
Dominikana / Kuba / Malediwy / Tajlandia / Wietnam / Kenia / Meksyk / Gambia

Popularne
Z dziećmi / Dla singli / Dla seniorów / City break / Wycieczki objazdowe / Dojazd własny / Nad morzem / W górach / Plaża / Egzotyka / First minute / First deal / Autokarem / Samochodem / Tanie Latanie / Bilety lotnicze / Parkingi przy lotnisku / Lotnicze / Wizzair / Ryanair / Norwegian / Booking / tanie loty / lastminuter / sierpień / jutro / 3 dni / 4 dni / 5 dni / Narty / Opinie / Majówka 2024 / Pogoda

Nad morzem
Bałamątek / Białogóra / Bobolin / Chałupy / Chłapowo / Chłopy / Choczewo / Ciekocino / Cisowo / Darłowo / Darłówko / Dąbki / Dąbkowice / Dębina / Dębki / Domasławice / Dziwnów / Dziwnówek / Dźwirzyno / Gąski / Gdynia / Gościęcino / Grzybowo / Hel / Jantar / Jarosławiec / Jastarnia / Jastrzębia Góra / Jezierzany / Junoszyno / Jurata / Kamień Pomorski / Karwia / Karwieńskie Błota / Karwieńskie Błoto Drugie / Kąty Rybackie / Kłanino / Kołobrzeg / Kopalino / Kopań / Koszalin / Krynica Morska / Kuźnica / Lubiatowo / Łazy / Łeba / Łebcz / Łokciowe / Łosino / Łukęcin / Mechelinki / Mielenko / Mielno / Mieroszyno / Międzywodzie / Międzyzdroje / Mikoszewo / Mrzeżyno / Niechorze / Niegoszcz / Objazda / Odargowo / Osłonino / Ostrowo / Piaski (Nowa Karczma) / Pobierowo / Poddąbie / Pogorzelica / Połchowo / Połczyn-Zdrój / Przewłoka / Puck / Pustkowo / Rewa / Rewal / Rowy / Rozewie / Rusinowo / Rzucewo / Sarbinowo / Sasino / Sianożęty / Słajszewo / Sławoszynko / Słuchowo / Smołdzino / Smołdziński Las / Sobieszewo / Stegna / Strzelinko / Strzeżewo / Swarzewo / Sztutowo / Świnoujście / Trzęsacz / Ulinia / Unieście / Ustka / Ustronie Morskie / Wejherowo / Wicie / Wierzchucino / Wisełka / Władysławowo / Wolin / Wrzosowo / Zakrzewo / Żarnowska

Weekend
Paryż / Rzym / Barcelona / Londyn / Lizbona / Wenecja / Mediolan / Istambuł

Biura podróży
Air Tours Club / Atlas Tours / Atur / Best Reisen / BFC Travel / Buksa Travel / Click&Go / Coral Travel / Easygo / Ecco Holiday / Ecco Travel / ETI / Euro Pol Tour / Europe Mountains / Exim Tours / Funclub / Grecos / Index / Interhome / Itaka / Karpatia / Kompas Poland / Konsorcjum.pl / Logos Tour / Marco / Matimpex Travel / Nekera / No limits by Itaka / Oasis Tours / OK TOURS / Onholidays / Orex Travel / Orka Travel / Oskar / Otium / Premio Travel / Prestige Tours / Prima Holiday / Rainbow / Regent / Rego-Bis / SnowTrex / Sun&Fun / Szarpie Travel / TOP Touristik / Tourist Polska / TUI / Vitkovice Tours / Volare Travel / Weszło Travel / Wygoda Travel / Yobboo

Udogodnienia
Piaszczysta plaża / Leżaki i parasole w cenie / Plac zabaw / Menu dla dzieci / Spa / Kryty basen / Hotele dla dorosłych / Menu bezglutenowe / Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością / Hotele miejskie - City Break / Animacje dla dorosłych / Animacje dla dzieci / Przy plaży / Aquapark/zjeżdżalnie / Basen / Dla dzieci / Dla dorosłych / Spa & Wellness / Nurkowanie / Dostęp do internetu / Golf / Rozrywka i życie nocne / Udogodnienia dla niepełnosprawnych / Bez paszportu / Zwierzęta domowe

Rodzaj pokoju
Suita / Bungalow / Pokój dwuosobowy / Pokój rodzinny / Apartament / Studio / Bezpośredni dostęp do basenu / Widok na morze

Lotnisko - wylot z
Bydgoszcz / Gdańsk / Katowice / Kraków / Lublin / Łódź / Poznań / Rzeszów / Szczecin / Warszawa-Chopina / Warszawa-Modlin / Wrocław / Zielona Góra

Popularne all inclusive hotele
Salamis Bay Conti / Albatros Oasis Port Ghalib / Jaz Grand Resta (ex Resta Grand Resort) / Lake River Side Spa / Oz Side Premium / Gypsophila Holiday Village / Cynthiana Beach / Seabank Resort & Spa / Eri Beach / Jungle Aqua Park / Panorama Morska / Holiday park resort / hotel bińkowski resort / lemon resort spa

Miesiące
styczeń / luty / marzec / kwiecień / maj / czerwiec / lipiec / sierpień / wrzesień / październik / listopad / grudzień

Wakacje.pl

Ostatnie komentarze

Treści pochodzą z serwisu wakacje.pl. Stanowią własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów Wyświetlane oferty aktualne są na moment ich publikacji. Dostępność terminów i ich ceny są dynamiczne i z minuty na minutę mogą ulec zmianie. Zamieszczone informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Kontakt: info@dovia.cz + 420 602 177 305 - Witezsław // Facebook // Webdesign: Poradnyweb.cz